Apie

Sveiki,

Esu Kristina ir, kaip matote, mėgstu gaminti. Kodėl? Nes man tai ne darbas, o kūryba. Taigi, esu iš tų, kurie virtuvėje ne pavargsta, o pailsi:) 

Ypač domiuosi klasikinėmis, tradicinėmis virtuvėmis bei maisto istorija. Nusprendžiau - tebūnie tai mano tinklaraščio tema. Ar gaminu tradicinius lietuviškus patiekalus? Be abejo. Tiesiog manau, kad jie jau kuo puikiausiai aprašyti kitų tinklaraštininkų, ir aš nebežinau, ką dar galėčiau prie viso to pridėti. Ar gaminu naujoviškus, garsių virtuvės šefų ir paprastų kulinarijos mėgėjų sukurtus patiekalus? Taip, gaminu, ir dažnai, be to, mėgstu eksperimentuoti pati. Tiesiog nusprendžiau (bent jau kol kas) netradicinių receptų į tinklaraštį nekelti - pirmiausiai dėl to, kad nesusirgčiau manija fotografuoti ir dokumentuoti kiekvieną savo šeimos kąsnį.

Buvo šiokių tokių dvejonių dėl to, ar verta tinklaraštyje rašyti ne tik apie maistą, bet ir apie kitus dalykus, kurie džiugina širdį: knygas, muziką, filmus, paveikslus. Galiausiai nusprendžiau, jog verta - juk mūsų gyvenime tiek daug dalykų, kuriuos padaryti reikia, kad kartais būtina atrasti erdvę, kurioje galima daryti tai, ko tiesiog norisi

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą