Kontaktai

Negaliu pretenduoti į profesionalumą, tačiau būsiu laiminga, jeigu mėgstantys gaminti šiame puslapyje ras naudingų žinių ir atsakymų į rūpimus klausimus.

Jeigu norisi ko nors paklausti, dėl ko nors pasiginčyti, pasidžiaugti ar pakritikuoti, visuomet galima rašyti komentarą - stengsiuosi į visus juos atsakyti.

Be to, man galima rašyti adresu:
susaukstuaplinkpasauli@gmail.com

7 komentarai:

 1. Sveiki. Norėtume jums pasiulyti reklamuoti savo puslapi bei receptus http;//valgo.me projekto pagalba. Uzsiregistrave galesite kelti nuorodas i jusu tinklapio receptus, taip padidindami savo puslapio lankomuma bei skaitomuma.

  valgo.me Administracija

  AtsakytiPanaikinti
 2. It`s Ok, you can use the bean ,-)
  (penand..............) it was my old blog, ,-)

  AtsakytiPanaikinti
 3. Hello .-)
  I have done the the Picture of the bean, and it^s ok for you to use it.
  I am only glad ,-)
  Yes it is fine if you couple it to my new blog
  http://enrosafluga.blogspot.com
  Kepp well.
  Primrose ,-)

  AtsakytiPanaikinti
 4. Šitas blogas tai tikras atradimas, manau vienas iš įdomiausių maisto blogų aplamai, receptai puikūs, kol kas gavosi viskas. Tikiuosi dar ilgai gyvuos, ačiū

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Ina, ačiū, kad užsukate į mano tinklaraštį, kad pasitikite ir išbandote receptus! Branginu kiekvieną savo skaitytoją, ir labai malonu žinoti, jog mano tekstai jiems įdomūs, o rekomendacijos naudingos. Stengsiuosi ir ateityje Jūsų nenuvilti, tikiuosi, jog Jūs čia dar ne kartą sugrįšite, gal su klausimais, o gal tam, kad pasidalintumėte savo mintimis ir patirtimi virtuvėje.

   Panaikinti
 5. Jūsų kuriamas turinys yra nerealus! Receptai, persipynę su įdomiu pasakojimu nuostabiai nuteikia, nemoku paaiškinti, koks tai geras jausmas🙏 Ačiū Jums☺️

  AtsakytiPanaikinti
 6. Sveiki, niemur neradau, kad butu galima uzsiprenumeruoti. Tada atsiradus naujam irasui - gauciau pranesima el.pastu.

  O kodel Jus nepostinate Facebooke? Su tokiu kokybisku turiniu ten zymiai daugiau znoniu pdrskaitytu bei atrastu kazka naujo.

  AtsakytiPanaikinti